KALENDÁŘ

Skautský kalendář 2019

Nástěnný kalendář Stará Voda 2019

K příležitosti 25. výročí mezinárodní akce Obnova Staré Vody, které oslavíme v příštím roce, vydáváme nástěnný kalendář tohoto poutního místa. Na dvanácti listech kalendáře najdete historické fotografie vesnice, malebná zákoutí ze současnosti i fotografie z našich skautských aktivit. Za 25 let trvání skautského projektu Obnovy Staré Vody byly odpracovány tisíce dobrovolnických hodin a svou ruku k dílu přiložili skauti osmi národů.

Kalendář je vhodný jako vánoční dárek pro činovníky nebo sponzory.
Vydal Junák - český skaut, středisko Ladislava Ruska, z. s., Velký Týnec. Autoři fotografií: Jan Křikava, Jindřich Machala, Jiří Dvořák, Jan Pečínka, Petr Krejčí. Zakoupením kalendáře přispějete na projekt Obnova Staré Vody.

Formát: 33x33cm

CENA: 110 Kč

Při odběru poštou navíc cena poštovného dle ceníku ČP.

Objednávejte u oddílových vedoucích nebo na emailu pecinka(zavináč)volny.cz nebo tel.: 731059298